„Odvážná řešení nelehkých úkolů“

Vstřícný a otevřený přístup k řešení požadavků našich klientů nám umožňuje poskytovat právní služby nejen v duchu filosofie „poznej svého klienta“, ale dává též našim klientům možnost vnímat svého právníka především jako partnera.

Úvodní strana » Ocenění

Ocenění

Logo 2020.jpg


Soutěž vyhlášena společností EPRAVO.CZ pod záštitou Ministerstva spravedlnosti ČR a České advokátní komory.

2.místo v kategorii „VEŘEJNÉ ZAKÁZKY“ jako velmi doporučovaná
3. místo v kategorii „LOGISTIKA A DOPRAVNÍ STAVBY“ jako doporučovaná
3. místo v kategorii „DEVELOPERSKÉ A NEMOVISTNÍ PROJEKTY“ jako doporučovaná
3. místo v kategorii „PRÁVO INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ“ jako doporučovaná

pfr2019.png


Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. se umístila na 2. místě jako velmi doporučovaná v kategorii „VEŘEJNÉ ZAKÁZKY“ a na 3. místě jako doporučovaná v kategorii „LOGISTIKA A DOPRAVNÍ STAVBY“ v soutěži „Právnická firma roku 2019“ vyhlášené společností EPRAVO.CZ pod záštitou  Ministerstva spravedlnosti ČR a České advokátní komory.

Logo_PFR-2018-DK-CZ-oranzove_na_bilem_pozadi.png

 Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. se umístila na 2. místě jako velmi doporučovaná v kategoriích "DEVELOPERSKÉ A NEMOVITOSTNÍ PROJEKTY", "VEŘEJNÉ ZAKÁZKY" a "SPORTOVNÍ PRÁVO" a na 3. místě jako doporučovaná v kategorii "PRÁVO INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ"v soutěži "Právnická firma roku 2018" vyhlášené společností EPRAVO.CZ pod záštitou  Ministerstva spravedlnosti ČR a České advokátní komory.

2017

pfr-2016-or-cz.jpgAdvokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. se umístila na 2. místě jako velmi doporučovaná v kategoriích „VEŘEJNÉ ZAKÁZKY“ a „SPORTOVNÍ PRÁVO“ a na 3. místě jako doporučovaná v kategoriích „DEVELOPERSKÉ A NEMOVITOSTNÍ PROJEKTY“ a „PRÁVO INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ“ v soutěži „Právnická firma roku 2017“ vyhlášené společností EPRAVO.CZ pod záštitou  Ministerstva spravedlnosti ČR a České advokátní komory.


 

Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. se umístila na 2. místě jako velmi doporučovaná v kategorii „SPORTOVNÍ PRÁVO“ a na 3. místě jako doporučovaná v kategoriích „DEVELOPERSKÉ A NEMOVITOSTNÍ PROJEKTY“ a „VEŘEJNÉ ZAKÁZKY“ v soutěži „Právnická firma roku 2016“ vyhlášené společností EPRAVO.CZ pod záštitou  Ministerstva spravedlnosti ČR a České advokátní komory.

pfr_2015.jpg


 

Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. se umístila na 2. místě jako velmi doporučovaná v kategorii „VEŘEJNÉ ZAKÁZKY“ v soutěži „Právnická firma roku 2015“ vyhlášené společností EPRAVO.CZ pod záštitou  Ministerstva spravedlnosti a České advokátní komory.

pfr2019.png

Právnická firma roku 2020

Soutěž vyhlášená společností EPRAVO.CZ pod záštitou  Ministerstva spravedlnosti ČR a České advokátní komory.

  • 2. místo v kategorii „VEŘEJNÉ ZAKÁZKY“ jako velmi doporučovaná
  • 3. místo v kategorii „LOGISTIKA A DOPRAVNÍ STAVBY “ jako doporučovaná
  • 3. místo v kategorii „DEVELOPERSKÉ A NEMOVISTNÍ PROJEKTY“ jako doporučovaná
  • 3. místo v kategorii „PRÁVO INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ“ jako doporučovaná