Volné pozice v našem týmu

Advokátní koncipient/ka

Finanční specialista/ka

Právní asistent/ka (student PF)

Asistent/ka a recepční

Ing. Eliška Sedlecká

Office Manager

Pokud nám pošlete svůj životopis, budeme Vás obratem kontaktovat.

office@broz-sedlaty.cz

Naším cílem je pomáhat klientům realizovat jejich nápady ve složitém právním světě. Dobrá právní rada vytváří bezpečný životní prostor. Charakterizují nás odvážná řešení nelehkých úkolů.

  • Chcete podporovat start-up v zárodku a vidět jeho přínosy u lidí ve svém okolí?
  • A/nebo chcete pomoct vedení města realizovat významný municipální projekt a mít zásluhu na slavnostním stříhání pásky?
  • A/nebo se chcete podílet na výstavbě pražského metra nebo moderní sportovní arény?
  • A/nebo máte chuť a vytrvalost hledat spravedlnost před soudem?
  • A/nebo láká Vás podílet se na tvorbě právních předpisů a sledovat jejich pozitivní vlivy na životy lidí a různých organizací?
  • A/nebo chcete nahlédnout za oponu sportovního klubu a mít možnost přispět k titulu?
  • A/nebo chcete být oporou při řešení významných rodinných záležitostí?
  • A/nebo chcete zjistit, co všechno lze propachtovat nebo zda lze dát do zástavy býčí stádo? My neumíme žádnou právní otázku nechat bez odpovědi, stejně jako zkoušející u advokátních zkoušek.

U nás si můžete vybrat, zdali chcete pracovat na mezinárodním poli a komunikovat (v cizích jazycích, zejména anglickém) napříč kontinenty s klienty, auditory, znalci, daňovými poradci či bankéři nebo zdali si vyberete spíše české prostředí anebo kombinaci.

Očekáváme, že budete hledat potřebné informace a souvislosti, budete mít vůli přemýšlet, nenecháte se odradit náročností výzvy, nebudete se ostýchat obrátit na zkušenější kolegy a vše završíte ochotou transformovat dobré nápady do klientských výstupů, ať jde o smlouvy, procesní podání, stanoviska, doporučení nebo různé právní předpisy.

Nepotřebujete roky praxe. Jsme připraveni sdílet bohaté profesní i životní zkušenosti a společně se dále učit a rozvíjet. Zpětnou vazbu Vám bude dávat vždy jeden ze tří společníků, který se s Vámi na kauzách bude aktivně podílet. Nestačí nám pěkný text na pěkném papíře, záleží nám na výsledku a chceme vidět konkrétní přínosy kvalitního právního poradenství.

Dokážeme Vás zabavit tak, že nebudete chtít spát, ale vždy Vás necháme si odpočinout, aby Vás práce bavila. Práce je příjemnou součástí našich životů. Partnerský přístup ke klientům i na pracovišti pro nás není klišé, ale podstata spolupráce.

V případě zájmu o spolupráci se nám ozvěte na email: office@broz-sedlaty.cz a my se Vám obratem ozveme.

Odborný/á asistent/ka pro právní oddělení zabývající se správou majetku

Sháníme pečlivého a samostatného kolegu na pozici Odborná asistentka/Odborný asistent pro právní oddělení zabývající se správou majetku, finančních portfolií a správou tuzemských i zahraničních společností.

Náplň práce

  • Administrativní podpora právního oddělení poskytujícího služby související zejména se správou majetku, finančních portfolií a správou tuzemských i zahraničních společností
  • Vytváření přehledů, reportingu a agregování finančních portfolií
  • Příprava přehledů majetku, závazků, finančních aktiv a výsledků rozsáhlé korporátní struktury (zejména v MS Excel)
  • Zakládání účtů, příprava platebních příkazů, komunikace s bankami po celém světě
  • Vedení databáze dokumentů tuzemských a zahraničních obchodních společností (evidence smluv, přijatých faktur, korporátních rozhodnutí, bankovních výpisů, platebních příkazů)
  • Příprava podkladů pro vedení účetnictví, pro sestavení účetních závěrek a daňových přiznání, koordinace auditů
  • Komunikace s externími účetními, auditory, daňovými poradci, a lokálními administrátory zahraničních společností
  • Monitoring plnění smluvních a právních povinností a nákladů
  • Příprava kalkulací smluvních úroků v MS Excel a prezentací v MS Power Point

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou práci s dlouhodobou perspektivou, rádi bychom našli někoho, s kým si budeme rozumět, a navážeme dlouho trvající spolupráci.
  • Atraktivní finanční ohodnocení s motivační složkou odpovídající pracovnímu nasazení a schopnostem
  • Klid na práci, u nás nenajdete žádný open space, kanceláře sdílíme jen v několika lidech (2-3) a klidně můžete občas pracovat i z domova, notebook Vám samozřejmě poskytneme
  • Příjemný mladší pracovní kolektiv
  • Slevy v rámci OC Atrium Flora, Multisport karta a plně dotovaná Lítačka

Bez čeho se neobejdete?

  • SŠ (ideálně) ekonomické vzdělání (znalost účetnictví, orientace ve finančních výkazech), přičemž předchozí praxe v oblasti účetnictví, consultingu či v právní kanceláři se zaměřením na korporátní právo či VŠ vzdělání je vítáno
  • Zájem o finanční trh, bankovnictví, správu aktiv (snaha a zájem o dlouhodobé působení a rozvoj v tomto oboru je výhodou)
  • Vynikající znalost ČJ (úroveň rodilý mluvčí)
  • Znalost AJ (min. úroveň středně pokročilý) ekonomická a právní slovní zásoba je výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Analytické myšlení, organizační schopnosti a pečlivost
  • Loajalita a zájem o trvalé působení v rámci kanceláře

Naším cílem je pomáhat klientům realizovat jejich nápady ve složitém právním světě.

Rádi byste doplnili teoretické znalosti praktickou dovedností? Nemáme na mysli skartovačku ani kopírku.

  •  Chcete podporovat start-up v zárodku a vidět jeho přínosy u lidí ve svém okolí?
  • A/nebo máte chuť a vytrvalost podílet se na hledání spravedlnosti před soudem?
  • A/nebo chcete zjistit, co všechno lze propachtovat nebo zda lze dát do zástavy býčí stádo? My neumíme žádnou právní otázku nechat bez odpovědi, stejně jako profesoři u zkoušek.

Rozumíme prioritě studia. Na zkoušky budete mít dostatek času a díky spolupráci s námi na ně budete lépe připraveni.

Nepotřebujete roky praxe. Jsme připraveni sdílet vlastní bohaté profesní zkušenosti. Zpětnou vazbu nevnímáme jako povinnost, ale předpoklad úspěšné spolupráce. Podmínky spolupráce nastavíme tak, aby Vás práce bavila.

Můžete se spolehnout, že za kvalitně odvedenou práci Vás dobře odměníme.

Zakládáme si na reprezentatnivním a profesionálním vystupování a momentálně sháníme pečlivého, samostatného a komunikativního člověka na pozici recepční a asistent/ka.

  • Baví Vás práce s lidmi a rád/a o ně pečujete?
  • Vyhovují Vám rutinní administrativní úkony?
  • Jste připraven/a zvládat nejrůznější osobní úkoly pro šéfy?
  • Hledáme někoho, kdo má rád jistotu ve své práci a bude udržovat kancelář v chodu.

Vaše denní úkoly budou:

  • zajištění hladké spolupráce kolegů a klientů
  • evidence pošty
  • administrace datových schránek
  • komunikace s dodavateli
  • drobný úklid kanceláře

Výsledkem Vaší práce bude

  • ušetřený čas ostatních kolegů a zajištěný chod celé kanceláře

K této práci potřebujete:

  • uživatelskou znalost MS Office
  • AJ na základní úrovni

Výhodou:

  • zkušenosti v oblasti administrativy
  • aktivní řidič (ŘP skupiny B)

Jsme menší přátelský kolektiv a hledáme někoho, kdo v našem rodinném prostředí bude stabilně zajišťovat chod celé kanceláře. Pokud se domluvíme na spolupráci, stanete se spolu s ostatními asistentkami pracujícími na recepci centrem celé kanceláře a pevným bodem pro ostatní kolegy. I když práce Vás čeká mnoho, samozřejmě skvěle odvedenou práci náležitě oceníme.

V případě zájmu o spolupráci zašlete svůj životopis s aktuální fotografií na email: office@broz-sedlaty.cz a my se Vám obratem ozveme.

Projevili nám důvěru

PDI a.s.

Jsme Vám k dispozici

Kontaktujte nás

Kancelář

Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o.
Atrium Flora, budova A, 8. patro
Vinohradská 2828/151
130 00 Praha 3
Česká republika

+420 246 028 028

Pracovní dny 8:00 - 17:30

info@broz-sedlaty.cz

Zápis v obchodním rejstříku vedeném v Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 178025

IČO: 24827452
DIČ: CZ24827452

ID datové schránky: w5mzh57
Číslo bankovního účtu: 43-9059850297/0100
IBAN: CZ3501000000439059850297
SWIFT: KOMBCZPPXXX

Parkování

Pro zaparkování lze využít podzemní garáže OC Atrium Flora. Vjezd do podzemních garáží je z ulice Jičínská.